Oferta dla Nowożeńców

Postanowiliśmy wprowadzić specjalną ofertę dla Nowożeńców. Jeśli szukacie pomysłu na podróż poślubną i chcecie, aby wyjazd był wyjątkowo ciekawy i gwarantował zadowolenie i niezapomniane przeżycia, dobrze trafiliście! Proponujemy Wam poślubny rejs w Chorwacji!

Zobacz aktualny rejs poślubny.

Rejs pozwoli Wam codziennie odwiedzić inną wyspę, zwiedzić wiele miejsc, skorzystać ze słońca i ciepłej wody Morza Adriatyckiego, opalić się, odpocząć i spróbować pokierować wspólnie jachtem! Jeśli chcecie, możecie wziąć ze sobą znajomych (wówczas zorganizujemy rejs specjalnie dla Was) lub skorzystać z gotowej oferty rejsowej. Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące przebiegu rejsów chorwackich.

Czy musimy umieć żeglować, żeby pojechać na taki rejs?

Uspokajamy – nie są Wam potrzebne ani wiedza, ani doświadczenie żeglarskie – jacht poprowadzi doświadczony skipper, który, jeśli zechcecie, nauczy Was podstawowej obsługi jachtu.

Gdzie będziemy spać w trakcie rejsu?

Proponowane przez nas jachty posiadają, w zależności od długości, 3 lub 4  zamykane kabiny dwuosobowe. W każdej kabinie jest koja (łóżko) małżeńskie i pościel. Pozwala to na intymność i wygodny sen. Dodatkowo kabiny wyposażone są w szafki i półki, gdzie można bez problemu wypakować ubrania i inne rzeczy.

Czy na jachcie są toalety i prysznice?

Tak. Każdy jacht wyposażony jest w jedną lub dwie toalety i prysznic. Zarówno pod prysznicem, jak i w każdej umywalce jest ciepła woda. Dodatkowo w każdej marinie, w której będziemy się zatrzymywać, są też sanitariaty, wliczone w cenę postoju.

Jak wygląda program rejsu?

Po przyjeździe skipper odbiera jacht od armatora. Następnie załoga może wejść na pokład, wybrać kabiny i rozpakować się. Jeśli załoga planując wyżywienie postanowiła zrobić zakupy na miejscu, jest na to czas przed wypłynięciem. W zależności od preferencji, pierwszy dzień może zostać poświęcony na zwiedzanie miasta – portu zaokrętowania lub na pierwsze żeglowanie. Każdego dnia planowane jest przepłynięcie do innego miasta, czy to na lądzie, czy na jednej z wysp. W trakcie płynięcia możliwe są przerwy z postojem na kotwicy i kąpielą w morzu. Chorwacja słynie z przejrzystej wody, pięknych widoków i wielu parków narodowych. Naprawdę jest co oglądać!

Co jest wliczone w cenę rejsu?

Zwykle podajemy cenę, w którą wliczone jest miejsce na jachcie i opieka skippera. Cenę wyżywienia, opłat portowych, paliwa do jachtu i dojazdu podajemy oddzielnie, gdyż znacznie różni się ona w zależności od załogi i tego, jaki wybrała rodzaj transportu, ile odwiedziła portów, jaki wybrała rodzaj wyżywienia itd. Na pewno należy liczyć się z ceną około 2000,00 PLN od osoby za cały rejs. Oczywiście bez względu na predyspozycje załogi, pomagamy w organizacji wszystkich aspektów wyjazdu.

Co zrobić, jeśli chcemy pojechać na taki rejs, a nie mamy żadnych znajomych, których moglibyśmy z sobą zabrać?

W takim przypadku zachęcamy do skorzystania z gotowej oferty rejsu, którą można znaleźć w zakładce Rejsy/Rejs dla Nowożeńców. Jeśli nie pasuje Wam termin gotowego rejsu, możecie zgłosić się do nas: zaplanujemy wyjazd tak, żebyście byli zadowoleni, a następnie znajdziemy inne pary, które pojadą z Wami. Oczywiście zawsze możecie wybrać się tylko we dwoje, ale wówczas koszt takiego rejsu zdecydowanie wzrośnie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Share |