Rejs dla Nowożeńców

Jeśli chcecie, aby Wasza podróż poślubna była inna niż wszystkie, zapewniała mnóstwo atrakcji i pozostała na długo w pamięci, proponujemy, abyście popłynęli na rejs w Chorwacji!

Malownicze miasteczka, przejrzysta, ciepła woda, słońce, przepiękne widoki, relaks pod żaglami – prawdziwa podróż marzeń!

Przebieg rejsów poślubnych możecie znaleźć tutaj. Poniżej zamieszczamy aktualną ofertę, na którą zapraszamy wszystkie Młode Pary!

Termin: 03-10 września 2011 (Polecamy ten termin – w Chorwacji nadal jest wtedy bardzo ciepło, a nie ma już tylu turystów).

Jacht: zapewniamy jacht o długości od 42 do 44 stóp, z czterema kabinami dla ośmiu osób lub o długości 36 stóp, z trzema kabinami dla sześciu osób.

Cena: 1300,00 PLN/os. (Cena obejmuje miejsce na jachcie i opiekę kapitana.)

Port zaokrętowania: Split, Chorwacja.

W trakcie rejsu planujemy odwiedzić wyspy takie jak Šolta, Korčula, Mljet, Hvar i Brač (zobacz). Każda z tych wysp ma swój niepowtarzalny klimat, zadowoleni będą więc zarówno amatorzy zwiedzania, jak i kąpieli. W razie potrzeby, jeśli wiatr pozwoli, w trakcie rejsu weźmiemy pod uwagę preferencje załogi co do planowanej trasy. Jedno jest pewne: jeśli chcecie rzeczywiście odbyć wymarzony rejs poślubny, skorzystać ze słońca i dobrej pogody, to wyjazd z nami będzie dobrym pomysłem!

Liczba wolnych miejsc: 6/4 (w zależności od liczby chętnych weźmiemy mniejszy lub większy jacht)

UWAGA!

Planując wyjazd trzeba wziąć pod uwagę także koszty dojazdu i zrzutki na kasę jachtową.

Jeśli idzie o dojazd, to proponujemy wykupienie miejsca w autokarze (koszt 400,00 PLN w obie strony). Co do kasy jachtowej, to jest ona przeznaczona na wyżywienie załogi, opłaty portowe i paliwo do jachtu. Proponowana przez nas kwota „zrzutki” to 100,00 EUR od osoby. Całkowity koszt rejsu powinien zamknąć się więc w 1900,00 PLN od osoby.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Share |