Rejs sylwestrowy w Chorwacji

Rejs sylwestrowy w Chorwacji 2012/2013Termin: 29 grudnia 2012-05 stycznia 2013.

Jacht: zapewniamy duży, wygodny jacht o długości od 44 do 50 stóp, z czterema lub pięcioma kabinami dla ośmiu lub dziesięciu osób.

Cena: 1290,00 PLN (cena obejmuje miejsce na jachcie i opiekę kapitana).

Port zaokrętowania: Split, Chorwacja.

W trakcie rejsu planujemy odwiedzić wyspy takie jak Šolta, Korčula, Mljet, Hvar i Brač (zobacz). Każda z tych wysp ma swój niepowtarzalny klimat, zadowoleni będą więc zarówno amatorzy zwiedzania, żeglarstwa, jak i imprez portowych. W razie potrzeby, jeśli wiatr pozwoli, w trakcie rejsu weźmiemy pod uwagę preferencje załogi co do planowanej trasy. Jedno jest pewne: jeśli chcecie rzeczywiście odpocząć i uniknąć mrozów, korzystając z chorwackiego słońca i dobrej pogody, to wyjazd z nami będzie dobrym pomysłem. Zapraszamy na zabawę sylwestrową w Chorwacji!

Wolne miejsca: TAK

UWAGA!

Planując wyjazd trzeba wziąć pod uwagę także koszty dojazdu i zrzutki na kasę jachtową.

Jeśli idzie o dojazd, to proponujemy wykupienie miejsca w autokarze (koszt 440,00 PLN w obie strony). Co do kasy jachtowej, to jest ona przeznaczona na wyżywienie załogi, opłaty portowe i paliwo do jachtu. Proponowana przez nas kwota „zrzutki” to 100,00 EUR od osoby. Skipper zwyczajowo jest zwolniony z tej opłaty. Kasa jachtowa jest rozliczana po rejsie. Całkowity koszt rejsu powinien zamknąć się więc w 2150,00 PLN.

Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące przebiegu rejsów chorwackich.

Rejs sylwestrowy w Chorwacji 2012/2013Jak dojechać na miejsce?

Proponujemy dojazd autokarem. Wyjazd 28 grudnia, powrót 06 stycznia. Koszt dojazdu w obie strony to 440,00 PLN.

Czy musimy umieć żeglować, żeby pojechać na taki rejs?

Uspokajamy – nie są Wam potrzebne ani wiedza, ani doświadczenie żeglarskie – jacht poprowadzi doświadczony skipper, który, jeśli zechcecie, nauczy Was podstawowej obsługi jachtu. Osoby, które posiadają już doświadczenie żeglarskie i zbierają staż do następnych stopni, otrzymają po rejsie odpowiednie opinie honorowane przez PZŻ.

Czy będziemy potrzebować paszportów?

Obywatele UE przy wjeździe do Chorwacji mogą wylegitymować się dowodem osobistym. Paszport nie jest potrzebny.

Gdzie będziemy spać w trakcie rejsu?

Proponowane przez nas jachty posiadają, w zależności od długości, 4 lub 5  zamykanych kabin dwuosobowych. W każdej kabinie jest koja małżeńska lub piętrowa. Pozwala to na intymność i wygodny sen. Dodatkowo kabiny wyposażone są w szafki i półki, gdzie można bez problemu wypakować ubrania i inne rzeczy.

Czy na jachcie są toalety i prysznice?

Tak. Każdy jacht wyposażony jest w dwie lub trzy toalety i prysznice. Zarówno pod prysznicem, jak i w każdej umywalce jest ciepła woda. Dodatkowo w każdej marinie, w której będziemy się zatrzymywać, są też sanitariaty, wliczone w cenę postoju.

Jak wygląda program rejsu?

Po przyjeździe skipper odbiera jacht od armatora. Następnie załoga może wejść na pokład, wybrać kabiny i rozpakować się. Jeśli załoga planując wyżywienie postanowiła zrobić zakupy na miejscu, jest na to czas przed wypłynięciem. W zależności od preferencji, pierwszy dzień może zostać poświęcony na zwiedzanie miasta – portu zaokrętowania lub na pierwsze żeglowanie. Każdego dnia planowane jest przepłynięcie do innego miasta, czy to na lądzie, czy na jednej z wysp. Chorwacja słynie z przejrzystej wody, pięknych widoków i wielu parków narodowych. Naprawdę jest co oglądać!

Co jest wliczone w cenę rejsu?

Zwykle podajemy cenę, w którą wliczone jest miejsce na jachcie i opieka skippera. Cenę wyżywienia, opłat portowych, paliwa do jachtu i dojazdu podajemy oddzielnie, gdyż znacznie różni się ona w zależności od załogi i tego, jaki wybrała rodzaj transportu, ile odwiedziła portów, jaki wybrała rodzaj wyżywienia itd. Na pewno należy liczyć się z ceną około 2150,00 PLN od osoby za cały rejs. Oczywiście zajmujemy się organizacją wszystkich aspektów wyjazdu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz inne parametry usług, jak np. trasa rejsu, mogą ulec zmianie w zależności od czynników niezależnych od nas, jak np. zmiana kursu euro, niekorzystne warunki meteorologiczne w trakcie rejsu, itp.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Share |