Rejs Norwegia – Szkocja

Rejs etapowy na Islandię. Rejsy stażowe na wodach pływowych.Rejs ze Stavanger do Edynburga zdecydowanie można zakwalifikować do jednego z atrakcyjniejszych. Trasa prowadzi nie tylko przez niesamowite norweskie fiordy, ale także przez wody wyżynnej, wietrznej i zachwycającej krajobrazami Szkocji. W trakcie wyprawy będzie można podziwiać wielokrotnie jeden z najwspanialszych tworów natury, jakim jest połączenie morza i gór. Fakt, że nie obędzie się bez wysiłku – jednak trud przeprawy przez Morze Północne zrekompensuje na pewno szkocka whisky single malt i niepowtarzalny klimat samego rejsu.

W trakcie rejsu będzie można zdobyć staż na wodach pływowych, wymagany przez PZŻ na stopień jachtowego sternika morskiego.

Rejs etapowy na Islandię. Rejsy stażowe na wodach pływowych.Trasa:

StavangerFiordyAberdeenEdynburg

Termin: 25 sierpnia – 07 września 2012

Cena: 2090 PLN

Cena zawiera: czarter jachtu, prowadzenie jachtu, opiekę kapitana, szkolenie żeglarskie

Dodatkowe opłaty:

  • w dniu zaokrętowania zrzutka do kasy jachtowej na wyżywienie, paliwo i opłaty portowe (w zależności od preferencji załogi; proponowana wysokość: 11,00 Euro/dzień; skipper zwyczajowo jest zwolniony z tej opłaty); kasa jachtowa jest rozliczana po rejsie;
  • ubezpieczenie NNW;
  • dojazd (proponujemy linie lotnicze – pomożemy znaleźć tanie połączenia).

Jacht: jacht klasy Rubin s/y Sharki (to szybki jacht wyprawowy typu slup, zapewniający bezpieczną i wygodną żeglugę). Więcej informacji można znaleźć tutaj: (kliknij).


Poniżej zdjęcia Norwegii:

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz inne parametry usług, jak np. trasa rejsu, mogą ulec zmianie w zależności od czynników niezależnych od nas, jak np. zmiana kursu euro, niekorzystne warunki meteorologiczne w trakcie rejsu, itp.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Share |