Rejs Edynburg – Amsterdam

Rejs etapowy na Islandię. Rejsy stażowe na pływach.Opisanie tej wyprawy w kilku słowach nie należy do najłatwiejszych. Trasa rejsu przebiega przez sławne, nie tylko z tekstów szant, porty i wody. W zasadzie każdy, kto zaczyna swoją przygodę z rejsami na wodach pływowych, kieruje się w te rejony. Wody Morza Północnego i Kanału Angielskiego na pewno nie są łatwe i przyjemne, ale jeśli myśli się poważnie o rozwijaniu wiedzy i umiejętności związanych z prowadzeniem jachtu, nie można po nich nie pływać. Poza tym, doskonałą nagrodą będzie na pewno ujrzenie na własne oczy białych skał Dover i Amsterdamu, drugiego po Rotterdamie portu handlowego Holandii, znanego między innymi jako Wenecja Północy.

W trakcie rejsu będzie można zdobyć staż na wodach pływowych, wymagany przez PZŻ na stopień jachtowego sternika morskiego.

Rejs etapowy na Islandię. Rejsy stażowe na pływach. Rejsy morskie.Trasa: Edynburg – DoverDunkierkaOstendaAmsterdam

Termin: 07 – 20 września 2012

Cena: 1990 PLN

Cena zawiera: czarter jachtu, prowadzenie jachtu, opiekę kapitana, szkolenie żeglarskie

Dodatkowe opłaty: 

  • w dniu zaokrętowania zrzutka do kasy jachtowej na wyżywienie, paliwo i opłaty portowe (w zależności od preferencji załogi; proponowana wysokość: 11,00 Euro/dzień; skipper zwyczajowo jest zwolniony z tej opłaty); kasa jachtowa jest rozliczana po rejsie;
  • ubezpieczenie NNW;
  • dojazd (proponujemy linie lotnicze – pomożemy znaleźć tanie połączenia).

Jacht: jacht klasy Rubin s/y Sharki (to szybki jacht wyprawowy typu slup, zapewniający bezpieczną i wygodną żeglugę). Więcej informacji można znaleźć tutaj: (kliknij).


Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz inne parametry usług, jak np. trasa rejsu, mogą ulec zmianie w zależności od czynników niezależnych od nas, jak np. zmiana kursu euro, niekorzystne warunki meteorologiczne w trakcie rejsu, itp.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Share |