Majówka 2012

Rejs pływowy do Amsterdamu. Maps.google.plCzęsto na rejsach śpiewałam z innymi: jest port wielki jak świat, co się zwie Amsterdam. Jednak dopiero wtedy, gdy pierwszy raz minęłam IJmuiden i skierowałam się w stronę mariny w Amsterdamie, zrozumiałam, co te słowa naprawdę znaczą. Zarówno niekończący się port, jak i samo miasto, niewątpliwie należące do najbardziej urokliwych w Europie, zrobiły na mnie niesamowite wrażenie. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wpłynąć do Amsterdamu, możecie to zrobić w trakcie rejsu, który organizujemy w czasie majówki 2012. Sama już nie mogę się doczekać!

W trakcie rejsu będzie można zdobyć staż na wodach pływowych, wymagany przez PZŻ na stopień jachtowego sternika morskiego.

Trasa:

Świnoujście – LubekaKanał KilońskiCuxhavenDoverOstendeAmsterdam

Termin: 28 kwietnia – 12 maja 2012

Każda osoba, która nie może pozwolić sobie na dwutygodniowy wyjazd, może wysiąść lub dołączyć do rejsu w jego trakcie. Planujemy taką możliwość – 4/5 maja w Cuxhaven. Jeśli masz inne potrzeby lub propozycje, koniecznie skontaktuj się z nami!

Cena: 2290 PLN

Cena zawiera: czarter jachtu, prowadzenie jachtu, opiekę kapitana, szkolenie żeglarskie

Dodatkowe opłaty: 

  • w dniu zaokrętowania zrzutka do kasy jachtowej na wyżywienie, paliwo i opłaty portowe (w zależności od preferencji załogi; proponowana wysokość: 11,00 Euro/dzień; skipper zwyczajowo jest zwolniony z tej opłaty); kasa jachtowa jest rozliczana po rejsie;
  • ubezpieczenie NNW;
  • dojazd (proponujemy linie lotnicze – pomożemy znaleźć tanie połączenia, lub autobus Eurolines za 225zł).

Jacht: jacht klasy Rubin s/y Sharki (to szybki jacht wyprawowy typu slup, zapewniający bezpieczną i wygodną żeglugę). Więcej informacji można znaleźć tutaj: (kliknij).


Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz inne parametry usług, jak np. trasa rejsu, mogą ulec zmianie w zależności od czynników niezależnych od nas, jak np. zmiana kursu euro, niekorzystne warunki meteorologiczne w trakcie rejsu, itp.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Share |