Rejs wrześniowy w Chorwacji

Rejs w Chorwacji. Czarter Chorwacja.Jeśli chcecie spędzić nieco czasu w miejscu, które zapewnia mnóstwo atrakcji i pozostaje na długo w pamięci, proponujemy, abyście popłynęli z nami na rejs do Chorwacji!

Malownicze miasteczka, przejrzysta, ciepła woda, słońce, przepiękne widoki, relaks pod żaglami – prawdziwa podróż marzeń!

Termin: 03-10 września 2011 (Polecamy ten termin – w Chorwacji nadal jest wtedy bardzo ciepło, a nie ma już tylu turystów).

Jacht: Sun Odyssey 43, z czterema kabinami dla ośmiu osób

Cena: 1400,00 PLN/os. (Cena obejmuje miejsce na jachcie i opiekę kapitana.)
Uwaga – Specjalna zniżka dla nowożeńców! Szczegóły tutaj.

Port zaokrętowania: Split, Chorwacja.

W trakcie rejsu, jeśli wiatr pozwoli, planujemy odwiedzić wyspytakie jak Šolta, Korčula, Mljet, Hvar i Brač (zobacz). Każda z tych wysp ma swój niepowtarzalny klimat, zadowoleni będą więc zarówno amatorzy zwiedzania, jak i kąpieli. Weźmiemy oczywiście pod uwagę preferencje załogi co do planowanej trasy. Jedno jest pewne: jeśli chcecie rzeczywiście odbyć wymarzony rejs, skorzystać ze słońca i dobrej pogody, to wyjazd z nami będzie dobrym pomysłem!

Liczba wolnych miejsc: BRAK wolnych miejsc!

UWAGA!

Planując wyjazd trzeba wziąć pod uwagę także koszty dojazdu i zrzutki na kasę jachtową.

Jeśli idzie o dojazd, to proponujemy wykupienie miejsca w autokarze (koszt 400,00 PLN w obie strony). Co do kasy jachtowej, to jest ona przeznaczona na wyżywienie załogi, opłaty portowe i paliwo do jachtu. Proponowana przez nas kwota „zrzutki” to 100,00 EUR od osoby (skipper nie dokłada się do kasy jachtowej). Całkowity koszt rejsu powinien zamknąć się więc w 2200,00 PLN od osoby.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Share |