Sylwester na Kanarach 2011/2012

Uwaga! Informujemy, że na rejs sylwestrowy nie ma już wolnych miejsc. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym – obiecujemy, że w przyszłym roku stworzymy równie ciekawą ofertę.

Może do Sylwestra jeszcze zostało rzeczywiście trochę czasu, ale my już postanowiliśmy zabezpieczyć się przed mrozem na dobry początek Nowego Roku! Proponujemy Wam wyjazd w miejsce, gdzie w grudniu na pewno będzie słońce i ciepłe powietrze: zapraszamy na sylwestrowy rejs na Wyspach Kanaryjskich!

Termin: W tym roku proponujemy nietypowy termin. Można wybrać sobie dzień przyjazdu w terminie: 26-27 grudnia2011 i dzień wyjazdu do 7 stycznia 2012. W zależności od urlopu pozwoli Wam to spędzić na Wyspach nawet do 12 dni w cenie 7!

Cena: 2400,00 PLN (cena zawiera: czarter jachtu, opiekę kapitana, sprzątanie końcowe, dla chętnych szkolenie żeglarskie)

Jacht: Bavaria 50 (luksusowy jacht; 15,38 metrów długości; 5 kabin, 3 łazienki)

Dodatkowe opłaty:

  • ubezpieczenie NNW;
  • zrzutka do kasy jachtowej na wyżywienie, paliwo i opłaty portowe (w zależności od preferencji załogi; proponowana wysokość: 150,00 Euro; skipper zwyczajowo jest zwolniony z tej opłaty);
  • dojazd;
  • kaucja zwrotna za jacht.

Więcej informacji: można znaleźć tutaj (kliknij)

Miejsce: Wyspy Kanaryjskie; port zaokrętowania: Marina “Puerto Deportivo Radazul” na Teneryfie

Miejsce zapewnia dobrą pogodę: słońce i temperatury około 20°C. Żeglować będziemy od portu do portu, podziwiając po drodze przepiękne krajobrazy. Wyspy Kanaryjskie leżą w strefie pasatów, co oznacza stałe wiatry, dobre do spokojnej żeglugi. Gwarantujemy dobrą zabawę i jeśli ktoś wyrazi chęć: szkolenie żeglarskie.

Osoby, które przyjadą wcześniej, będą miały możliwość dokładniejszego zwiedzenia wyspy.

Wiemy, że do Sylwestra zostało jeszcze kilka miesięcy, ale im wcześniej zdecydujecie się na wyjazd, tym tańsze uda Wam się znaleźć bilety lotnicze i będziecie mieli pewność, że nie zabraknie miejsca na jachcie.

Wolne koje: Brak wolnych miejsc.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Share |