Kilka przydatnych informacji

Rejs sylwestrowy na Wyspach Kanaryjskich.Postanowiliśmy wprowadzić specjalną ofertę sylwestrową. Jeśli szukacie pomysłu na imprezę noworoczną, jeśli chcecie, żeby wyjazd był wyjątkowo ciekawy i gwarantował zadowolenie i niezapomniane przeżycia, dobrze trafiliście! Proponujemy Wam rejs sylwestrowy na Wyspach Kanaryjskich!

Rejs pozwoli Wam odwiedzić wyspy, zwiedzić wiele miejsc, skorzystać ze słońca i ciepłej wody Oceanu Atlantyckiego, opalić się, odpocząć i spróbować pokierować jachtem! Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące przebiegu rejsu.

(Przejdź do strony głównej rejsu sylwestrowego.)

Czy musimy umieć żeglować, żeby pojechać na taki rejs?

Uspokajamy – nie są Wam potrzebne ani wiedza, ani doświadczenie żeglarskie – jacht poprowadzi doświadczony skipper, który, jeśli zechcecie, nauczy Was podstawowej obsługi jachtu.

Gdzie będziemy spać w trakcie rejsu?Rejs sylwestrowy na Kanarach; Bavaria 50

Proponowany przez nas jacht posiada 5 zamykanych kabin dwuosobowych. W trzech kabinach jest koja (łóżko) małżeńskie, w dwóch kabinach jest koja piętrowa. Kabiny pozwalają na intymność i wygodny sen. Dodatkowo kajuty wyposażone są w szafki i półki, gdzie można bez problemu wypakować ubrania i inne rzeczy.

Czy na jachcie są toalety i prysznice?

Tak. Jacht wyposażony jest w trzy łazienki z toaletą i prysznicem. Zarówno pod prysznicem, jak i w każdej umywalce jest ciepła woda. Dodatkowo w każdej marinie, w której będziemy się zatrzymywać, są też sanitariaty, wliczone w cenę postoju.

Co jest wliczone w cenę rejsu?

Podana cena (2400,00 PLN) zawiera miejsce na jachcie, sprzątanie końcowe, podstawowe szkolenie żeglarskie i opiekę skippera. Cenę wyżywienia, opłat portowych, paliwa do jachtu podajemy oddzielnie, gdyż znacznie różni się ona w zależności od załogi i tego, jaki wybrała rodzaj żywienia (czy posiłki przygotowywane na jachcie, czy odwiedziny w restauracjach), ile odwiedziła portów, itp. Do ceny należy doliczyć także koszt przelotu na Teneryfę i opcjonalne ubezpieczenie NNW. Na pewno należy liczyć się z ceną około 4500,00 PLN od osoby za cały rejs. Oczywiście bez względu na predyspozycje załogi, pomagamy w organizacji wszystkich aspektów wyjazdu.

Rejs sylwestrowy na Wyspach KanaryjskichJaki klimat panuje na Wyspach Kanaryjskich?

Klimat wysp jest oceaniczno-subtropikalny, z umiarkowanymi temperaturami, rzadkimi i nieregularnymi opadami, zależnymi od wyspy i jej strefy. W niektórych strefach wyspy La Palma opady należą do wysokich (na dużych wysokościach). W przypadku wysp wschodnich Fuerteventura i Lanzarote klimat należy do bardzo suchych. Średnie temperatury wynoszą 18 °C zimą i 24° latem. Średnioroczna suma opadów wynosi 250 milimetrów. Temperatura wody w oceanie waha się od 18 °C zimą do 22 °C latem. Ciekawostką jest, że w niektórych rejonach wysp (głównie na La Palmie) w ogóle nie występują burze. (Źródło: Wikipedia.)

Oznacza to, że na Wyspach Kanaryjskich panuje cały czas ciepła wiosna, a wyjeżdżając tam, prawie zawsze ma się pewność, że pogoda będzie piękna i słoneczna.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Share |