Norweskie fiordy

Rejs etapowy na Islandię. Fiordy. Rejsy morskie. Rejsy stażowe na pływach.Atrakcją tej wyprawy, poza przepięknymi wzgórzami Szkocji, są niewątpliwie norweskie fiordy. Podobno połączenie morza i gór to jedna z najwspanialszych rzeczy stworzonych przez naturę, a na pewno będzie można je zobaczyć w trakcie tego rejsu wielokrotnie.  Podczas wyprawy przekonacie się, że widok wód wcinających się w głąb skalnego lądu jest tak zachwycający, że żaden ich opis nigdy nie okaże się przejaskrawiony czy wyolbrzymiony. Co więcej, o tej porze roku zwiedzanie stanie się przyjemne również ze względu na wyjątkowo długie dni (od 02:30 do 23:00) i temperatury, dochodzące  w okolicy Stavanger nawet do 26 stopni Celsjusza.

W trakcie rejsu będzie można zdobyć staż na wodach pływowych, wymagany przez PZŻ na stopień jachtowego sternika morskiego.

Rejs etapowy na Islandię. Fiordy. Rejsy morskie. Rejsy stażowe na pływach.Trasa: EdynburgAberdeenStavangerFiordy – Bergen

Termin: 08 – 21 czerwca 2012

Cena: 2190 PLN

Etap składa się z 2 części:
1. 08 – 15 czerwca w cenie 1190 PLN
z Edynburga do Stavanger
2. 15 – 21 czerwca w cenie 1190 PLN
ze Stavanger do Bergen

Cena zawiera: czarter jachtu, prowadzenie jachtu, opiekę kapitana, szkolenie żeglarskie

Dodatkowe opłaty: 

  • w dniu zaokrętowania zrzutka do kasy jachtowej na wyżywienie, paliwo i opłaty portowe (w zależności od preferencji załogi; proponowana wysokość: 11,00 Euro/dzień; skipper zwyczajowo jest zwolniony z tej opłaty); kasa jachtowa jest rozliczana po rejsie;
  • ubezpieczenie NNW;
  • dojazd (proponujemy linie lotnicze – pomożemy znaleźć tanie połączenia).

Jacht: jacht klasy Rubin s/y Sharki (to szybki jacht wyprawowy typu slup, zapewniający bezpieczną i wygodną żeglugę). Więcej informacji można znaleźć tutaj: (kliknij).


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć Norwegii, autorstwa Mirosława Majewskiego:

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz inne parametry usług, jak np. trasa rejsu, mogą ulec zmianie w zależności od czynników niezależnych od nas, jak np. zmiana kursu euro, niekorzystne warunki meteorologiczne w trakcie rejsu, itp.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Share |